پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

خدمات پشتیبانی اینترنت زمان

پشتیبانی انواع شبکه و زیر ساخت های IT

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری به مفهوم نگهداری، مراقبت و رفع ایرادات شبکه در بخش‌های نرم افزاری و سخت افزاری می‌باشد. داشتن یک تیم پشتیبان شبکه در دنیای امروزی یک امر کاملا ضروری محسوب میشود چرا که با امنیت اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری سر و کار دارد و اگر به درستی و در مدت زمان کوتاهی ارئه نشود، خسارت‌های جبران ناپذیری برای سازمان به دنبال خواهد داشت.
شرکت اینترنت زمان ، ارائه دهنده‌ی خدمات پشتیبانی شبکه در تمام نقاط ایران ، از اهمیت این موضوع به خوبی واقف است و دائما درحال ارتقای دانش تیم مهندسی خود متناسب با علم روز می‌باشد تا بتواند با ارائه‌ی خدمات متمایز و مشاوره‌های تخصصی و به موقع ، از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگیری کرده و در صورت بروز مشکل در اولین فرصت آن را برطرف سازد.
شرکت اینترنت زمان با داشتن سابقه زیادی در این زمینه تعهد میدهد همواره مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین استراتژی‌ها را برای جلوگیری از خرابی شبکه و ایجاد امنیت سازمان شما پیاده سازی کند. تیم مهندسی و کارشناسان اینترنت زمان از بهترین مهندسان بوده و همگی دارای تحصیلات آکادمیک و مدارک شبکه می‌باشند. اینترنت زمان خدمات باکیفیت را بر اساس تجارب این چند ساله ارائه می‌دهد و در نهایت آرامش کامل را برای تک تک افراد شرکت شما فراهم می‌کند تا با خیال راحت بر کسب و کار و تجارت خود تمرکز داشته باشید.چه زمانی به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز پیدا خواهید کرد؟
اگر از پیمانکار فعلی رضایت ندارید؟
سرعت شبکه کم است و یا همیشه قطع و وصل میشود؟
اختلالات اینترنتی دارید و شرکت اینترنتی پاسخگو نیست؟
اطلاعات شبکه منسجم نیست و به صورت پراکنده روی سیستم‌ها قرار گرفته است؟
درخصوص امنیت اطلاعات اطمینان کافی ندارید و نگران امنیت داده‌های شرکت هستید؟
برخی از نرم افزار‌ها و یا سخت افزارهای شرکت به مشکل خورده‌اند و کار به تعویق افتاده است؟
پرینتر، اسکنر و فکس شما خراب شده و دچار مشکل شده‌اید؟
در ارسال و دریافت ایمیل مشکلات جدی دارید؟
چشم انداز روشنی از بخش IT سازمان ندارید؟
شرکت‌های نرم افزاری پاسخ مناسبی برای حل مشکل نمی‌دهند و مشکل را در جای دیگری می‌بینند؟اگر موارد ذکر شده جزو نیازها و دغدغه‌های شما نیز می‌باشد، به تعویض پیمانکار فعلی خود یا به خدمات یک شرکت پشتیبانی کار درست مانند شرکت اینترنت زمان نیاز خواهید داشت. موارد گفته شده تنها بخشی از مشکلاتی است که شرکت‌ها به ما اعلام می‌کنند و ما با ارائه پشتیبانی شبکه مشکلات آنها را به حداقل رسانده و یا به طور کامل رفع می‌کنیم. ما خود را مسئول می‌دانیم تا دغدغه‌ی کارفرما را از بابت مشکلات کامپیوتری و شبکه‌ای به حداقل برسانیم.​​​​​​​

چرا پشتیبانی با ما ؟

19 سال سابقه کاری
 تنوع مشتریان طرف قرارداد
 تعهد کاری نسب به کارفرما و مسئولیت پذیری
 مستندسازی اطلاعات مورد نیاز کارفرما
 بازدید دوره‌ای و پشتیبانی شبکه به موقع
 تنظیم قرارداد طبق نیاز مشتری
 ارائه مشاوره در زمینه بهینه سازی سیستم
 تلاش در کسب رضایت مشتری


​​​​​​​

ما را دنبال کنید.