پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

سرویس Wireless اینترنت زمان


​​​​​​​​​​​​​​اینترنت وایرلس چیست؟

اینترنت وایرلس (Wireless Internet) یا همان اینترنت رادیویی به اتصالی اینترنتی گفته میشود که بدون نیاز به سیم و کابل های مسی برقرار می شود. به این معنا که اینترنت بی سیم بر بستر امواج  رادیویی و یا همان سیگنال های ماهواره ای منتقل  شده و توسط ارائه دهنده خدمات وایرلس WISP به کاربر ارائه می شود. در این نوع اتصال بی سیم تنها به یک مودم، آنتن، اکسس پوینت نیاز دارید. جهت بهره مندی از اینترنت بی سیم پرسرعت زمان لطفا فرم  مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار نمایند.
​​​​​​​​​​سرعت فوق العاده اینترنت وایرلس

اینترنت wireless سرعت 10 برابر از اینترنت‌های خانگی و  فوق العاده را تجربه کنید. اینترنت وایرلس یا همان اینترنت بی‌سیم اینترنتی فوق العاده سریع و دسترسی آسان برای کاربران خانگی و سازمانی است. بنابراین با اینترنت پرسرعت بی‌سیم سرعت آپلود و دانلود بدون نویزهای مزاحم را تجربه خواهید کرد. هرچه زودتر به اینترنت پرسرعت و بدون نیاز به دردسرهای کابلی متصل شوید! با اینترنت پوینت تو پوینت یا همان اینترنت wireless بهترین اینترنت بیسیم برای مشترکین خانگی و ادارات است. اینترنت پرسرعت وایرلس یک نوع اینترنت رادیویی است که بر بستر امواج رادیویی ارائه می‌شود. کاربران می‌توانند از این میزان پهنای باند مورد نیاز خود را به صورت اشتراکی و یا اختصاص دریافت کنند. در این نوع اینترنت رادیویی بدون سیم یک گیرنده و فرستنده مورد نیاز است. از آنجا که کاربران با خرید اینترنتی بیسیم به راحتی و بدون نیاز به سیم می‌توانند به اینترنت متصل شوند، بسیاری اینترنت پر سرعت بیسیم را بهترین گزینه برای اتصال به اینترنت می‌دانند. اینترنت زمان با ارائه سرویس اینترنت بی‌سیم خانگی به کاربران بدون هیچ محدودیت مخابراتی و مشکلی در زیرساخت‌ها تجربه اتصال به اینترنت رادیویی را برای کاربران فراهم کرده است

مراحل راه‌اندازی اینترنت وایرلس نامحدود
​​​​​​​

1- بعد از مشاوره با مشاوران اینترنت زمان برای خرید اینترنت پوینت تو پوینت (اینترنت وایرلس) می‌توانید بهترین  سرویس اینترنت وایرلس را انتخاب کنید.
2- در مرحله بعد مهندسین ارزیابی اینترنت زمان به منزل شما مراجعه می‌کنند تا تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت بی سیم اشتراکی را امکان سنجی می‌کنند.
3- زمان فعالسازی سرویس اینترنت  بیسیم با درخواست دهنده هماهنگ می‌شود و در زمان مشخص شده کارشناسان فنی نصب در محل حضور می‌یابند.
4- خدمات اینترنت رادیویی وایرلس اینترنت زمان تنها محدود به خرید اینترنت وایرلس نیست، پشتیبان‌های اینترنت زمان ۲۴ ساعت هر روز هفته در خدمت مشترکین هستند.​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

ما را دنبال کنید.