پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

اینترنت صنعتی نسل پنجم در کارخانه‌ها و شرکت‌های چینی همه‌گیر می‌شود

اینترنت صنعتی نسل پنجم در کارخانه‌ها و شرکت‌های چینی همه‌گیر می‌شود
به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از سی جی تی ان، در برنامه کاری جدید وزارت صنعت چین پیشنهاد شده که نسخه ارتقا یافته طرح ۵۱۲ «اینترنت نسل پنجم+صنعتی» تدوین و پیاده‌سازی شود. هدف از این کار ارتقای یکپارچگی، نوآوری و توسعه صنایع و بهبود پلت فرم مدیریت توسعه این اینترنت است.
اینترنت زمان
در این طرح توسعه با کیفیت شبکه‌های مخابراتی چاینا تله کام، چاینا موبایل و چاینا یونیکام برای تسهیل اتصال شرکت‌ها و منابع پلت فرم ابری و خدمات رسانی به بیش از ۳۰۰۰ شرکت در نظر گرفته شده است. ایده شتاب بخشیدن به تحول و توسعه شبکه‌های داخلی شرکت‌ها در صنایع کلیدی، حمایت از ایجاد شبکه‌های خصوصی نسل پنجم در شرکت‌های معدنی و ارتقای شبکه‌ها در مناطق صنعتی از جمله دیگر اجزای این طرح است.
از نظر زیرساختی، حداقل ۳۰۰۰ شرکت برای ایجاد زیرساخت‌های این نوع اینترنت در نظر گرفته شده اند و ۳۰ طرح به صورت آزمایشی، در حال اجراست.
چین تا پایان ماه آوریل ۲.۷۳ میلیون دکل پایه نسل پنجم ساخته است و شبکه‌های نسل پنجم همه شهر‌های اصلی سطح هر استان را پوشش می‌دهد و تعداد کاربران تلفن همراه نسل پنجم نیز به ۶۳۴ میلیون نفر رسیده است. این کشور همچنین به طور جامع تحقیق و توسعه در حوزه فناوری ارتباطاتی نسل ششم را پیش می‌برد.

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده