پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

هوش مصنوعی، تصاویری از کارخانه‌ی تولید عروس دریایی افشا کرد !

اکنون هوش مصنوعی توانایی تصاویرسازی مخفی‌ترین تجارت‌های دنیا را دارد. تصاویر این شاتر واقعاً شبیه به تصاویر لورفته کارخانه تولید عروس دریایی هستند.
از‌ زمانی‌ که هوش مصنوعیِ میدجرنی و سایر هوش مصنوعی‌های مولد تصویر معرفی شدند، مردم به‌طرز دیوانه‌واری ایده‌های ریز‌ودرشت خود را تصویرسازی کردند. ما پرطرفدارترین ایده‌ها مثل سلفی خندان گاندی و چنگیز‌خان، چهره استادان هر رشته‌‌، چهره برندهای معروف و رؤیاپردازی زومیت با هوش مصنوعی را در شاتر برایتان به نمایش گذاشتیم.

وقتی مدتی از استفاده از مولدهای تصویر گذشت،‌ تماشای تصاویر ساخته‌شده با هوش مصنوعی هم از تب‌وتاب اولیه افتاد؛ اما همچنان هرازگاهی ایده‌هایی بکر نمایان می‌شوند که تماشا کردنشان هرکسی را شگفت‌زده‌ می‌‌کند.

یکی از آخرین ایده‌های تصویرسازی‌شده با میدجرنی، کارخانه تولید عروس دریایی است که فرایند تولید عروس دریایی را به تصویر می‌کشد. این تصاویر در سابردیت midjourney که به محتوای تولیدشده با میدجرنی اختصاص دارد، به‌ اشتراک گذاشته شده است. ایده‌پرداز و سازنده این تصاویر از نظرات و ایده‌های سایر کاربران استقبال می‌کند و حتی اگر از او درخواست کنید، ممکن است ورژن ایدئال شما را برایتان تولید و ارسال کند.

به پایین بروید و کارخانه تولید عروس دریایی و کارگرانش را تماشا کنید. امیدواریم این تصاویر برای دقایقی سرگرمتان کند.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده