پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

آغاز پروژه اختصاص رمزارز با اسکن چشم توسط خالق چت‌جی‌بی‌تی

31777 به گزارش از گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، ورلدکوین، پروژه رمزارز تاسیس شده توسط سازنده چت‌جی‌پی‌تی امروز(دوشنبه  2 مرداد) راه اندازی شد.

پیشنهاد اصلی این پروژه شناسه(آی دی) جهانی برای هر فرد است که به عنوان حسابی شناخته می شود که فقط انسان های واقعی می توانند آن را دریافت کنند. برای دریافت این آی دی شبکیه چشم مشتری ها بعد از ثبت نام توسط ابزار شبکیه چشم ورلد کوین اسکن می شود. هنگامی که تأیید شد که فرد یک انسان واقعی است، یک شناسه جهانی دریافت می کند.

این پروژه از دوره آزمایشی خود 2 میلیون کاربر دارد و امروز با راه اندازی، در حال گسترش عملیات به 35 شهر در 20 کشور است. این برنامه برای افرادی که در آن ثبتنام می کنند در ازای اسکن چشم رمزارز هدیه می دهد.

الکس بلانیا، یکی از بنیانگذاران، به رویترز گفت: «بلاکچین های رمزارز می توانند این شناسه های جهانی را به گونه ای ذخیره کنند که حریم خصوصی حفظ شده و توسط هیچ نهاد واحدی قابل کنترل نباشد.»

بر اساس این پروژه شناسه‌های جهانی در عصر ‌ربات‌های گفت و گوی مولد هوش مصنوعی مانند چت جی پی تی، که زبانی بسیار شبیه انسان را تولید می‌کنند، ضروری خواهند بود. شناسه های جهانی می توانند برای تشخیص تفاوت بین افراد واقعی و ربات های هوش مصنوعی آنلاین استفاده شوند.

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز، اعلام کرد که ورلدکوین را با افتتاح آزمایشی معاملات امروز در فهرست قرار داده است.

آلتمن به رویترز گفت ورلدکوین همچنین می تواند به بررسی چگونگی تغییر شکل اقتصاد توسط هوش مصنوعی مولد کمک کند.

۵
از ۵
۸ مشارکت کننده