پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

ارائه خدمات فناورانه به زائران اربعین حسینی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به سرویس های جدید و متنوعی که برای ایام اربعین حسینی ارائه می شود، گفت: به برکت این ایام، می توان این سرویس ها در طول سال نیز پایدار و در خدمت به مردم باشند.

31777 به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز (سه شنبه) جلسه هماهنگی رویداد «همراه با اربعین؛ همگام با فناوری» با حضور عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جلسه که رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه نمایندگان اپلیکیشن ها و شرکت‌هایی که برای اربعین سال جاری سرویس‌های فناورانه‌ای را تهیه کرده‌اند نیز حضور داشتند، وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه خدمت و تسهیل کار مردم توسط پلتفرم‌ها باید در هر موقعیتی انجام شود، گفت: ما وظیفه داریم در این حوزه و از طریق کارگروه اقتصاد دیجیتال موانع را برای فعالیت کسب و کارها و پلتفرم‌های بومی برطرف کنیم.

وی افزود: اگر مردم می توانند کارهای خود را با چند کلیک انجام دهند، چرا این امکان فراهم نشود.

زارع پور با اشاره به سرویس های جدید و متنوعی که برای ایام اربعین حسینی ارائه می شود، گفت: به برکت این ایام، می توان این سرویس ها در طول سال نیز پایدار و در خدمت به مردم باشند.

وی به اهمیت و ارزش خدمت در ایام اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: خدمت فناورانه می تواند جلوه و اثربخشی بیشتری در این ایام داشته باشد و کار ویژه تری است.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه مشکلات و موانع سرویس های فناورانه در ایام اربعین باید در ستاد اربعین نیز پیگیری شود اعلام آمادگی کرد که با جمع بندی این مشکلات در این جلسه در ستاد اربعین و دستگاه های مربوطه نیز پیگیری کند.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه نمایندگان برنامه های کاربردی و شرکت های ارائه کننده سرویس های فناورانه در حوزه های حمل و نقل، پیام رسان ها، برنامه های راهنمای زائر، دریافت ارز و برخی دیگر از سرویس های تولید محتوا حضور داشتند و با معرفی سرویس‌های خود برای اربعین سال جاری مشکلات و موانع ارائه این سرویس ها را نیز مطرح کردند.

۵
از ۵
۱۱ مشارکت کننده