پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

ایران و عمان در حوزه فضایی همکاری‌های مشترک خواهند داشت

در سفر وزیر ارتباطات به کشور عمان در راستای همکاری‌های مشترک دو کشور در حوزه‌های زیرساخت، پست، پست بانک و فناوری اطلاعات و فضایی سند همکاری در حوزه ارتباطات امضا خواهد شد.

ایران و عمان در حوزه فضایی همکاری‌های مشترک خواهند داشت

31777 به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه در سفری به مسقط با سعید بن حمود المعولی وزیر ارتباطات و حمل نقل عمان دیدار خواهد داشت.

این دیدار به منظور پیگیری تفاهمنامه همکاری‌های مشترک در حوزه‌های مختلفی است که در اردیبهشت ماه امسال در تهران میان این دو وزیر امضا شده بود.

پیش از این دیدار، گروه های کاری دو کشور در نشست هایی کارشناسی پیرامون تدوین جزییات محورهای این همکاری به بحث و گفت وگو می نشینند تا سند همکاری های مشترکی میان وزرای ارتباطات ایران و عمان امضا شود.علاوه بر آن زارع پور در این سفر دیدارهایی با تعدادی از مقامات رسمی عمان در حوزه های مختلف دارد. سفر وزیر ارتباطات به کشور عمان با بازدید از پارک دیتا و یکی از اپراتورهای این کشور همراه است.

بنابر این گزارش، اردیبهشت امسال وزیر ارتباطات و حمل و نقل عمان با هدف توسعه تعاملات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری به تهران دیداری با زارع پور داشت و تفاهمنامه ای مشترکی میان آنها امضا شد.

همچنین ناصر محمد مدیرکل وزارت حمل‌ونقل و ارتباطات عمان در اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی موسوم به اکو که تیرماه گذشته در تهران برگزار شد نیز حضور داشت.

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده