پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

دیدار زارع‌پور با وزیر آموزش عالی و رییس سازمان تنظیم ارتباطات عمان

وزیر ارتباطات به صورت جداگانه با وزیر آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری همچنین و رییس سازمان تنظیم ارتباطات عمان دیدار کرد و در این دیدارها محورهای موجود همکاری‌های مشترک میان دو طرف مورد بررسی قرار گرفت.

دیدار زارع‌پور با وزیر آموزش عالی و رییس سازمان تنظیم ارتباطات عمان

31777 به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوم از سفر به کشور عمان با رحمه بنت ابراهیم المحروقیه وزیر آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری این کشور ملاقات کرد.
در این دیدار دو طرف پیرامون همکاری های مشترک دانشگاهی و پژوهشی مذاکره کردند و در مورد محورهای این همکاری ها پیشنهاداتی را مطرح کردند.
وزیر ارتباطات با اشاره به فعالیت های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین پارک فاوا به معرفی ظرفیت های آنها پرداخت و خواستار همکاری های مشترک وزارت آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری کشور عمان با این دو نهاد وزارت ارتباطات شد که وزیر عمانی از این پیشنهاد استقبال کرد و قرار شد تا با تشکیل کارگروهی محورهای موجود برای انجام این همکاری در جلسات کارشناسی بررسی و  احصا شود.
در ادامه زارع پور با عمر بن حمدان بن حمود الاسماعیلی رییس سازمان تنظیم ارتباطات عمان در نشست مشترک در مورد امور مربوط به تنظیم گری و رگولاتوری اپراتورهای ارتباطی مذاکره کردند.
بنابه این گزارش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راس هیاتی متشکل از تعدادی از معاونان و روسای سازمان ها و مدیران عامل شرکت های تابعه این وزراتخانه دیروز (چهارشنبه) به مسقط سفر کرد و با وزیر ارتباطات و حمل و نقل عمان برای پیگیری و ارایه برنامه عملیاتی تفاهمنامه ای که چند ماه پیش میان دو کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شده بود، دیدار و مذاکره کرد.

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده