پاسخگوی شما 24 ساعت 7 روز هفته با شماره      081 31777

پنل کاربران

اینترنت زمان اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت و شبکه در استان همدان

اینتــرنـت زمـــان

همکاری‌های مشترک ایران و کوبا در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه ویراستی خود از امضا تفاهم همکاری بین ایران و کوبا برای تبادل تجربیات در حوزه‌های زیرساختی، مخابراتی و فیبر نوری خبر داد.

همکاری‌های مشترک ایران و کوبا در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات

31777 به گزارش خبرنگار علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، محمد خوانساری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در صفحه ویراستی خود نوشته است: 

«بعد از انعقاد یادداشت تفاهم همکاری با وزارت ارتباطات کوبا در خرداد ماه امسال. امروز با طرف کوبایی بر سر برنامه اجرایی تفاهم کردیم.

تبادل تجربیات در حوزه‌هایی نظیر دولت الکترونیکی، رگولاتوری، امنیت فضای سایبری و تحول دیجیتال و دولت هوشمند، برخی از موضوعات مورد تفاهم بود.

تجاری سازی تولیدات طرفین در حوزه تجهیزات زیرساختی، مخابراتی و فیبرنوری، برگزاری رویدادهای مشترک و شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی طرفین، همکاری در مجامع بین‌المللی و همکاری در حوزه‌ خدمات پستی از دیگر موضوعات مورد تفاهم بود.جزییات برنامه همکاری‌های مشترک به‌تدریج و در کارگروه مشترک ICT مشخص خواهد شد.»

گفتنی است، همزمان با سفر میگل دیاز، رئیس جمهور کوبا و هیات همراه به تهران، صبح روز گذشته توافق‌نامه همکاری مشترکی بین معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و همتای کوبایی خود منعقد شد.

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده